KetoDiet - keto proteínová diéta: Recenzie

KetoDiet je populárna keto diéta, ktorá vám pomôže schudnúť. Mnoho ľudí už vďaka ní schudlo. Vyskúšajte ju aj vy. Pozrite si viac informácií.Keto diéta alebo proteínová diéta je založená na veľmi jednoduchom princípe. Znížite príjem sacharidov v strave na minimum a vaše telo potom začne využívať ako zdroj energie uložené tuky. Budete jesť prevažne bielkoviny a zároveň rýchlo schudnete.

ketodiet recenzie

KetoDiet najlacnejšie môžete kúpiť v tomto e-shope

Stačí si vybrať diétny plán podľa svojej nadváhy, objednať si balíček a dodržiavať diétu presne podľa plánu. Je to jednoduché a rýchle.

BASIC - nízka nadváha: Viac o pláne
MEDIUM - stredná nadváha: Viac o pláne
INTENSE - vysoká nadváha: Viac o pláne

Čo je keto diéta KetoDiet?

Keto diéta, čiže proteínová diéta, je jedným z efektívnych spôsobov, ako môžete schudnúť nechcené kilogramy. KetoDiet ponúka jedlá a nápoje so zníženým obsahom sacharidov, množstvom bielkovín a živín. Pozrite si na viac informáciíVďaka tomu začne metabolizmus tela fungovať inak a v tele sa spaľuje uložený tuk. Výsledky uvidíte veľmi rýchlo a počas chudnutia nebudete vôbec hladní. Pravidelne budete konzumovať špeciálne jedlá a nápoje.

ketodiet proteínové tyčinky

Chutné proteínové tyčinky kúpite v tomto obchode

Nemusíte počítať kalórie, stačí, ak si pripravíte špeciálne proteínové jedlá a budete sa riadiť uvedenými radami. KetoDiet ponúka vyvážené porcie, ktoré konzumujete pravidelne v piatich porciách každý deň. Bez hladovania a stresu.

Prečo si vybrať KetoDiet?

✅ Výsledky uvidíte veľmi rýchlo
✅ Schudnete bez pocitu hladu
✅ Nie je potrebné počítať kalórie
✅ Keto jedlá si môžete pripraviť v priebehu chvíľky
✅ V jedlách nájdete potrebné živiny
✅ Pokrmy sú chutné a zaujímavé
✅ Kúpte si KetoDiet lacno v tomto e-shopeAko to funguje?

Táto značka ponúka tri diétne plány v závislosti od vašej nadváhy. Ponúka plán pre nízku, strednú a vysokú nadváhu. Ak si nie ste istí, ktorý plán je pre vás vhodný, jednoducho použite kalkulačku. Zadajte do nej svoje údaje a potom zistite, ktorý plán je pre vás vhodný.

ketodiet diétny plán

Výhodná diétna ponuka v tomto e-shope

Balíčky obsahujú keto jedlá, ako sú proteínové polievky, kaše, smoothies, dezerty, cestoviny, tyčinky, chlieb, palacinky, pochúťky, pyré, omelety a mnoho ďalšieho.

Počas proteínovej diéty KetoDiet postupujete v troch krokoch. Sú dôležité pre rýchle chudnutie a udržanie novej hmotnosti.

Prvý krok - redukčný

Každý deň zjete päť jedál KetoDiet. K tomu môžete prijať povolenú zeleninu a zdravé tuky. V tejto fáze chudnete veľmi rýchlo. Je potrebné pravidelne jesť a piť aspoň 2 - 3 litre tekutín denne. Môžete jesť len potraviny z keto balíčka a povolené potraviny. Nič iné nejedzte.

Druhý krok - prechodný

Opäť jete päť jedál denne, ale len štyri jedlá sú porcie KetoDiet. Piate jedlo je bežné jedlo s nízkym obsahom sacharidov (low carb) alebo pripravené jedlo z KetoDiéty. Máte povolenú zeleninu, zdravé tuky a vybrané ovocie. Nezabúdajte na trochu pohybu a dostatočný pitný režim.

Tretí krok - stabilizačný

Tento krok je potrebný na udržanie novej hmotnosti a zabránenie jojo efektu. Denne zjedzte 2 jedlá KetoDiet a 3 bežné jedlá s nízkym obsahom sacharidov. Môžete opäť pridať zeleninu, zdravé tuky a iné povolené ovocie. Nezabúdajte na šport a dodržiavajte zdravý životný štýl.

keto Proteínová palacinka

Proteínová palacinka - sladká večera, rýchla desiata aj raňajky. Získajte lacno v tomto e-shope

Často kladené otázky a odpovede

Ako KetoDiet funguje?

KetoDiet funguje na princípe ketózy. To znamená, že jete potraviny s nízkym obsahom sacharidov a vyšším obsahom bielkovín. Potom nastúpi ketóza, pri ktorej sa ako energia využívajú tukové zásoby vášho tela. Rýchlo schudnete a ani nie ste hladní. Ketóza nastane približne za dva až tri dni.

Kde si môžem kúpiť diétu Ketodiet?

Najlacnejšie si diétu môžete kúpiť v tomto e-shopu. Ponúkajú pravidelné zľavy a akcie.

Môžem jesť keto jedla aj v tehotenstve?

Počas tehotenstva môžete jesť 1 alebo 2 porcie jedál Keto Diet denne, ale neodporúča sa držať diétu. Podobne nie je ketogénna diéta vhodná ani pri dojčení. Dôležité je zdravie dieťaťa, potom budete mať dostatok času na chudnutie.

keto Proteínové čipsy

Proteínové čipsy - mix príchutí. Získajte lacno v tomto e-shope

Obsahujú jedlá KetoDiet lepok?

Áno, niektoré potraviny obsahujú lepok. Prevažná väčšina ho však neobsahuje. Ak chcete, aby vaša strava neobsahovala lepok, jednoducho si vyberte výrobky, ktoré ho neobsahujú.

Koľko kilogramov schudnem?

Nedá sa presne povedať, koľko kilogramov schudnete. Každé telo je iné a každý reaguje inak.

Aké sú v nich alergény?

Medzi alergény, ktoré sa nachádzajú v niektorých potravinách, patrí sója, mlieko, vajcia, lepok alebo zeler. Vždy to závisí od výrobku, preto si pozorne preštudujte zloženie.

Proteínové nápoje ketodiet

Proteínové nápoje kúpite v tomto e-shope

Nastane po ukončení diéty jojo efekt?

Riziko jojo efektu môže nastať, ak sa po skončení diéty začnete prejedať, nebudete cvičiť a nebudete dodržiavať zdravý životný štýl.

Čo ak diétu preruším?

Ak zjete niečo zakázané, jednoducho pokračujte v diétnom pláne. Diétu by ste nemali porušovať príliš často, inak nebude fungovať tak, ako by mala.

Proteínové nápoje ketodiet

Proteínová zmes na pečenie - low carb muffiny do diéty :)

Aké sú výhody a nevýhody?

Pozreli sme sa na pozitíva a negatíva Keto Diet a niektoré z nich sme uviedli tu:

👍 Jedlá sa pripravujú rýchlo a jednoducho
👍 Nemusíte počítať kalórie
👍 Diéta prináša rýchle výsledky
👍 V jedlách nájdete vyšší obsah bielkovín
👍 Majú vynikajúcu chuť
👍 Obsahujú vitamíny a minerálne látky
👍 Jedlá si môžete kúpiť za dobrú cenu v e-shope
❌ Jedlá nemusia vyhovovať každému

Recenzie a skúsenosti

Užívatelia majú veľmi pozitívne skúsenosti. Schudli veľa kilogramov a cítia sa teraz lepšie. Pozrite sa na recenzie.

ketodiet recenzie skúsenosti

Foto: heureka.sk

Ak máte tiež nejakú skúsenosť s KetoDieta, napíšte ju sem alebo do diskusie. A to aj pozitívne alebo negatívne.

Aká je cena? Kde ju môžem lacno kúpiť?

Cena sa líši pre každé balenie a výrobok. Najlepšiu cenu si môžete pozrieť tu. Príležitostne môžete naraziť na nejaké akcie, zľavy, výpredaje alebo zľavový kupón. Cena bude potom oveľa nižšia.

Vo všeobecnosti je KetoDiet veľmi lacná diéta. Musíte vziať do úvahy, že obsahuje pestré a vyvážené jedlá, diétny plán na niekoľko týždňov a tiež rôzne tipy. Pozrite si najnižšie ceny

Proteínový croissant

Proteínový croissant môžete aj pri diéte. Viac v tomto e-shope

Kde môžete kúpiť KetoDiet?

Kompletnú ponuku KetoDiet môžete ľahko nájsť na oficiálnej webovej stránke www.ketodiet.sk. Ponúkajú mnoho produktov za najlepšiu cenu a navyše ich majú na sklade. Môžete ich mať doma už do niekoľkých dní po objednaní.

Vydáno: 19. 01. 2024